Maciej Połys Brak komentarzy

Podstawowe informacje

Na rynku usług finansowych wciąż rośnie liczba narzędzi inwestycyjnych,ubezpieczeniowych a bogactwo ofert kredytowych przyprawia o ból głowy.

Pomagam Klientom w  doborze najlepszych rozwiązań , zarówno tych kredytowych, jak i tych związanych z lokowaniem oszczędności czy doborem najbardziej trafnego ubezpieczenia.

Wielu klientom kredyt hipoteczny, czy jakiekolwiek inne produkty finansowe kojarzą się z mnóstwem formalności, których załatwienie wymaga czasu, zaangażowania i wiedzy.

Prowadzę klienta przez cały proces. W przypadku kredytu jest to zbadanie zdolności kredytowej i  pomoc w dopasowaniu odpowiedniej oferty, pomoc w złożeniu wniosku do banku, a po wydaniu decyzji wsparcie w  finalizacji umowy z bankiem i spełnieniu warunków niezbędnych do uruchomienia kredytu.

Pomagam Klientowi  zminimalizować ryzyko w zakresie trafnego wyboru banku czy towarzystwa ubezpieczeniowego. Jednak w ostatecznym rozrachunku decyduje sam Klient.

Więcej korzyści, o których niezbędne jest wspomnieć to tak zwana pomoc mobilna. Dzisiaj standardem powinien być dojazd do klienta i załatwienie wszelkich formalności w dogodnym dla niego miejscu i czasie.

Za moją pomoc Klientowi otrzymuję wynagrodzenie bezpośrednio z banku na ustalonych wcześniej stawkach bez uszczerbku finansowego po stronie klienta.

Reasumując  w ramach produktów kredytowych:

  • Pomagam wypełnić wniosek kredytowy,
  • Po wydaniu pozytywnej decyzji kredytowej wypełnić i złożyć wniosek do sądu o ustanowienie hipoteki, jak również deklarację do urzędu skarbowego,
  • Często służymy wiedzą w zakresie znajomości realnych kosztów budowy, pomagamy w przygotowaniu kosztorysów niezbędnych do złożenia wniosku, np. o kredyt budowlano-hipoteczny czy remontowy,

Pomagam w doborze  wszelkiego rodzaju ubezpieczeń od tych komunikacyjnych, nieruchomości do tych chroniących życie).

Reasumując, we współczesnym świecie usług finansowych, trudnym do ogarnięcia przez ludzi nie mających doświadczenia w tym zakresie, taka pomoc jest niezbędna.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *